logo agac final-01

בכל מקום

שירות בכל הארץ

דברו איתנו עכשיו

לחצו כאן לשיחה בווטסאפ

חייגו עכשיו

תמיכת לקוחות 24/7

מערכות הרטבה ולחות מבוקרת - יבשנים ומוסיפי לחות

מפעלים מסחריים ותעשייתיים כמו תעשיות ביטחוניות, מפעלי מזון, תעשיות חקלאות, תעשיות תמרוקים, חדרי קירור והקפאה, מחסנים ובתי אריזה, חייבים לשמור על רמת לחות מאוזנת המתאימה לחללים שלהם. 

באוויר ישנם אדי מים, וכאשר אדי המים שמסביבנו נדחסים רמת הלחות באוויר עולה. עלייה גדולה מדי ברמת הלחות עלולה לפגוע בתהליכי הייצור במיוחד כאשר מדובר במוצרים הרגישים ללחות.

בנוסף לכך, גם מוסדות ציבוריים כמו מוזיאונים, בנקים, בתי חולים, ארכיונים וכן בתים הנמצאים בסמוך לים חייבים להישמר מפני עלייה בלחות בשל חשש לרטיבות והצפות. 

רמת לחות גבוהה מדי עלולה אף לגרום לבעיות בריאותיות. הפתרון לכך הוא להשתמש ביבשנים ומערכות ספיחת לחות.

יבשנים

כיצד היבשן עובד?

מערכת היבשן יונקת את האוויר מהאזור ומביאה את האוויר למצב של אדי מים. לאחר מכן, אדי המים מתנקזים מחוץ לחלל באמצעות צינור ניקוז. באמצעות היבשן ניתן לשמור על רמת לחות תקינה וכך למנוע הצפות ולהבטיח שמירה על חומרי הגלם והמוצרים במפעל.

כאשר בוחרים יבשן סופח לחות, יש להתאים אותו לצרכים שלכם ולמאפיינים הייחודים של החלל. יש לבחון את מספר הדלתות והפתחים במבנה, לבדוק את תדירות פתיחת הדלתות, האם קיימים מסכי אוויר, וכן לברר מהו טווח שינוי הטמפרטורה במבנה ושיעורי הלחות הנדרשים לחלל.

הכירו את היבשן האלקטרוני מתוצרת "Vortice"

אנו בחברת א.ג. הנדסה מציעים יבשן אלקטרוני מומלץ ואמין מתוצרת "Vortice". זהו מכשיר סופח לחות עם בקרה אלקטרונית בעיצוב ייחודי ובעל תצוגה דיגיטלית. הוא נייד וניתן לשנע אותו ממקום למקום (אפשר להוסיף למכשיר גלגלים). המכשיר חסכוני מאוד ומאופיין בצריכה נמוכה של חשמל (250 ואט).

היבשן מאפשר להגדיר את רמת הלחות הרצויה בחלל החדר והוא בעל שתי מהירויות. טמפרטורת העבודה של היבשן היא 5-35 מעלות צלסיוס. הוא כולל שעון טיימר של 24 שעות, איתות המודיע כשהמיכל מלא באמצעות התראה קולית ויזואלית, מיכל נשלף לריקון מהיר, מסנן אוויר הניתן לשליפה מהירה לניקוי ושטיפה, ווסת חום מונע קפיאה ו-R134A קרר ידידותי לסביבה. היבשן קומפקטי, מותאם לגודל של כל חלל והוא קל לתחזוקה.

אם גם אתם מעוניינים לרכוש ולהתקין מייבש אוויר לספיחת לחות, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ואנו נספק לכם לכם יבשנים מתקדמים המותאמים לצרכים שלכם. 

מוסיפי לחות

זהו מכשיר המגביר את הלחות באוויר באמצעות אידוי מים.

בימי החורף, הלחות עשויה לרדת עד לרמה של 10%-20% לחות.

רמת לחות נמוכה עלולה לגרום לתופעות בריאותיות שליליות ומצוקה נשימתית, מכשיר זה מונע תופעות אלה.

כחלק ממטרותיו של מכשיר זה הוא מונע יובש שעלול לגרום לגירוי בחלקים רבים של הגוף.

הוא יעיל במיוחד לטיפול ביובש בעור, באף, בגרון ובשפתיים. כמו כן, הוא יכול גם מאוד להקל על חלק מהתסמינים הנגרמים על ידי שפעת או הצטננות.

קיימים מוסיפי לחות ביתיים ותעשייתיים, כך שבמוסיפי הלחות התעשייתיים משתמשים כאשר רוצים לשמור על רמת לחות ספציפית למניעת הצטברות חשמל סטטי, לשמר את תכונות החומר ולהבטיח סביבה נוחה ובריאה לעובדים או לתושבים.

שימושים נפוצים בתעשייה למכשיר זה הם חדר מחשב (מרכז נתונים) על מנת למנוע ניצוצות העלולים לפגוע בציוד אשר בחדר.

בנוסף, שמיש גם עבור חדרי ניתוח בבית חולים או אפילו בחדרי קירור על מנת לשמור על טריות המזון מפני יובש הנגרם על ידי טמפרטורות חמות.

חברתנו מספקת את מוסיפי הלחות הטובים ביותר אשר עונים על כל הדרישות עבור צורך ביתי או צורך תעשייתי.

המכשירים אותם אנו מספקים נותנים תוצאות מעולות של הוספת לחות בחדרים.

אנו נספק את המכשיר ונתאים אותו לדרישותיך, נבצע התקנה בצורה מקצועית על מנת שתוכל להנות ממנו לאורך זמן.

ניתן להתאים את המוצר למגוון מקומות כמו מעבדות, בתי חולים ,בתי דיור, משרדים ,חנויות טבק, חדרי עבודה, חדרי ניתוח, בנקים, בוטיקים, מוזיאונים ,ארכיונים וחדרי קירור אשר דורשים אספקה טהורה וסטרילית של קיטור ואחזקה מינימלית וכל מקום אחר הדורש בריאות ונוחות והגנה על מוצרים מאוחסנים, העלולים להיפגע מאויר יבש.

אופן עבודת המכשיר:
המכשיר הינו מרטיב מסוג אלקטרודות. הוא מייצר אדים ע"י העברת זרם במים בין האלקטרודות אשר בתוך מיכל פלסטיק. כאשר כמות האדים הנוצרת היא ביחס ישר למוליכות המים ולעומק טבילת האלקטרודות במים בזמן דרישה ללחות בסביבה, ברז המילוי (1) יפתח ומים יזרמו למיכל בבקרה של מגביל זרימה (2) .כאשר המכל מתמלא דרך צינור המילוי (3) לתוך אמבטיית המילוי (7). לפי חוק כלים שלובים זורמים המים דרך צינור מילוי (4) לתחתית המכל (11) כל יתרת המים זורמים דרך צינור גלישה (5). כאשר המכל מתמלא ובא במגע עם האלקטרודות
( 10) וזרם חשמלי מתחיל לזרום. כאשר המכל מתמלא עולה הזרם החשמלי.

רמת הזרם החשמלי מפוקחת ע"י מד-זרם (9) הנמצא בבקר האלקטרוני.

בהגעה לעוצמת הזרם הרצויה, יפסק המילוי וברז המילוי (1) ייסגר, המים יתחממו וייצרו אדים.

במידה והמכל התמלא לפי אינדיקציה ממד גובה מים(8), טרם הגעה לעוצמת הזרם הדרושה, ייסגר ברז המילוי למניעת מילוי יתר, וייפתח ברז הניקוז (13) להוצאת חלק מהמים, להרחקת סף המים מקצה המכל.

במידה ועוצמת הזרם גבוהה מהדרוש ייפתח ברז ניקוז (13), להורדת עוצמת הזרם לרמה המתאימה.

בכל מצב של פתיחת ברז הניקוז יפתח במקביל ברז מילוי שני (14) על מנת לשמור על טמפרטורת מי הניקוז נמוכה מ 60 מעלות צלסיוס.

מוסיפי לחות תצוגת פאנל

אז איך אפשר לעזור לך?

השאירו פרטים למידע נוסף ותכף נדבר...

בואו נדבר עכשיו
היי נשמח לעזור!
היי😊
איך נוכל לעזור?