logo agac final-01

בכל מקום

שירות בכל הארץ

דברו איתנו עכשיו

לחצו כאן לשיחה בווטסאפ

חייגו עכשיו

תמיכת לקוחות 24/7

בקרת מבנים

שליטה מלאה בכל המערכות האלקטרו מכני במבנה.

מערכת בקרת מבנה
אין לתאר כיום מתקנים ומבני ציבור כגון משרדי ממשלה, מרכזי קניות, בתי חולים, בתי מלון, מפעלי היי- טק, חדרי מחשב וכו`.

ללא מערכת בקרת מבנה מרכזית ממוחשבת בקרת מבנים הנה מערכת מסועפת אשר שותלת חיישנים, באזורים ומתקנים רגישים בבניין, תוך עקיבה רציפה לאבטחתם, תפעולם התקין ודיווח מדויק, מיידי ומהימן המועבר בזמן אמת לעמדות הבקרה הפזורות בבניין, שולטות על הנעשה בו, מחליטות על תגובה לכל אירוע ומפקחות על התוצאות.

מערכת בקרת המבנה היא מערכת ממוחשבת המאפשרת אינטגרציה של כל המערכות האלקטרו-מכניות בבניין בניהם:

מיזוג אוויר
חשמל ותאורה
אינסטלציה
הספקת מים
גלוי אש
גלוי הצפה
נוכחות
בקרת חניונים
ועוד…

מערכות בקרת מבנים מתבססות על נתונים המגיעים מהחיישנים, הממוקמים בתוך המרכיבים השונים של המערכות הנ"ל, אשר צוידו במנגנון דיווח מתאים. אלמנטים אלו מודיעים על מצב הפעולה של הציוד המבוקר, תקינותו ופרמטרים אנלוגיים שונים כגון טמפרטורה, לחץ וכו`- הכל לפי אופי דרישות המערכת המבוקרת.

מערכת בקרת מבנים מרכזית ניזונה מנתונים המועברים אליה מבקרים ומרכזיות ייעודיים, של כל מערכת בבניין, הממוקמים בפריסה אזורית.

העברת הנתונים, מכל מערכת ומכל אזור מתבצעת, בפרוטוקול TCP/IP, על- גבי הרשת המקומית (LAN) לעמדות הבקרה הממוקמות בחלקים השונים של הבניין.

קיים מגוון רחב של בקרים, ליישומים שונים, החל מבקר זעיר עצמאי המיועד ליחידת מיזוג קטנה ועד לבקרים ענקיים המיועדים לחדרי אנרגיה וחשמל. בקרים אלו, שהם המוח של המערכת, מחוברים לחיישנים השונים, מקבלים את המידע, מעבדים אותו ומחליטים כיצד לתפעל את כל המערכות בצורה היעילה ביותר. הבקרים הם אוניברסלי והחומרה מתאימה את עצמה לדרישות המערכות השונות.

אנו נתאים עבורכם את המערכת המקצועית ביותר עבור האיפיון דרישות שתתנו לנו
חדש-טכנולוגיות חדשות לחווית משתמש טובה יותר
היא סדרת צגי מולטי-טאצ` (Multi touch) צגים צבעוניים בגדלים שבין 4.3 ל- 10.4 אינצ`, הבנויים לשלוט על מספר רב של יחידות קצה באמצעות פרוטוקול תקשורת. בנוסף למחירם האטרקטיבי, מפתיעים צגים אלו לטובה בעיצוב חדשני, במארז עמיד, בסביבת עבודה יציבה וביכולות גרפיות מרשימות היוצרות מרכז בקרה מלא תוך שמירה על נוחות תפעול מקסימאלית ותצורה וויזואלית מהגבוהות שקיימות בעולם הבקרה כיום

טכנולוגיה פורצת דרך

צגי ה- PGT הם בחזקת סנונית ראשונה בעולם הבקרה של שימוש בטכנולוגיית מגע ווקטורי. טכנולוגיה זו מאפשרת זיהוי של מספר נקודות מגע על גבי המסך וזיהוי כוון הגרירה, ומוכרת לרובנו מעולם הסמארטפונים. בנוסף, צגי מולטי-טאצ` אלו, המשתמשים בטכנולוגיית

SVG (Scalable Vector Graphic) ליצירת אובייקטים דינאמיים על גבי המסך והזזתם על ידי המשתמש באמצעות גרירה או כוון (ג`ויסטיק), מאפשרים שימוש אינטואיטיבי ותצוגת ערכים ברורה שגם נראית מצוין וויזואלית.

לצג מערכת הפעלה Windows CE 6.0 התומכת באלפא-בלנדינג. טכנולוגיה זו, המבוססת על עבודה בשכבות, מאפשרת ערבוב צבעים מתקדם, שימוש ברמות שקיפות של אובייקטים וכן מספר רב של פונקציות מובנות, כגון: ניהול התרעות, לוחות זמנים, אנימציה, מצלמות IP, מרשמים (Recepies), ניהול רמות גישה (Users), גרפים, ניהול שפת משתמש, ניהול פונטים ועוד. סביבת הפיתוח של המערכת גם היא נוחה ואינטואיטיבית ומאפשרת למהנדס ליצור ביתר נוחות את סביבת העבודה האופטימאלית עבור הלקוח

התקשורת בין הצג לרכיבי המערכת מתבצעת דרך שני פורטים מובנים RS485) ו- TCP/IP). שני הפורטים תומכים במגוון פרוטוקולים (מודבאס, קאנבאס, קונקס, BACNet ועוד). כמו כן, ניתן להוסיף למרכז הבקרה פורטים נוספים. בצד המשתמש, ניתן לחבר את הצג לרשת IP ולהתחבר אליו בתצורה של Client – Server לשם שליטה וצפייה בערכי המערכת, על-פי הרשאות גישה באמצעות תכנת Client הרצה על מחשב המשתמש. בנוסף, ניתן לגלוש אל הצג באמצעות דפדפן אינטרנט.

אז איך אפשר לעזור לך?

השאירו פרטים למידע נוסף ותכף נדבר...

בואו נדבר עכשיו
היי נשמח לעזור!
היי😊
איך נוכל לעזור?