logo agac final-01

בכל מקום

שירות בכל הארץ

דברו איתנו עכשיו

לחצו כאן לשיחה בווטסאפ

חייגו עכשיו

תמיכת לקוחות 24/7

יחידות טיפול ניקוי באוויר (מנורת UV) – החשיבות בתקופת הקורונה

יחידות טיפול ניקוי באוויר (מנורת UV)

שנת 2020 הביאה איתה אתגרים חדשים בתחום הבריאות. עם התפשטות נגיף הקורונה ברחבי העולם, אנו נדרשים למצוא פתרונות יצירתיים לטיפול בניקוי האוויר וצמצום התפשטות נגיפים.

אסור לנו לשכוח כי רוב הזמן שאנו מעבירים במהלך היום אנחנו נמצאים במקומות סגורים כמו מקום העבודה שלנו או הבית, ובמקומות אלו גדל הסיכון להידבקות בנגיף הקורונה או בוירוסים וחיידקים אחרים.

מחקרים הוכיחו כי האוויר בבית מזוהם עד פי 3 עד 5 מהאוויר שבחוץ. בנוסף לכך, אפידמיולוגים ברחבי העולם מצאו כי נגיף הקורונה מתפשט באופן מוגבר במקומות סגורים שאינם מאווררים.

מכיוון שמקומות סגורים מזוהמים פי כמה וכמה ממקומות פתוחים, חשוב מאוד לדאוג לכך שהאוויר שאנו נושמים יהיה נקי ככל האפשר.

ראיות רבות הצביעו על כך שאוורור יעיל של חדר סגור מסייע למנוע הידבקות באוויר בנגיף הקורונה.

חשוב לדעת כי לצד עטיית מסכות, חבישת כפפות, שמירה על ריחוק חברתי, מניעת התקהלויות וכמובן קבלת חיסון לנגיף, אחד מהפתרונות המסייעים לצמצום הידבקות בנגיף הקורונה הוא מנורת UV.

 

מהי מנורת UV?

מנורת UV היא מנורה ששולחת קרינה אולטרה סגולה (Ultra-violet). זוהי קרינה אלקטרומגנטית שיש לה אורך גל קצר לעומת אור שנראה בעין, אך אורך גל ארוך יותר לעומת קרינת רנטגן רכה.

כמות קטנה של קרינת UV מחסלת חיידקים ווירוסים תוך שניות, ולכן תעשיות רבות משתמשות במנורות UV לצרכים רבים כמו טיהור אריזון מזון, טיהור חדרי ניתוחים, וכן הן נמצאות במתקני טיהור מים וכך מבטיחות שמי השתייה שלנו יהיו צלולים ונקיים מחיידקים.

שימוש נוסף וחשוב לא פחות חשוב במנורת UV הוא בתעשיית מיזוג האוויר. מנורות ה- UV דואגות לכך שהאוויר היוצא מהמזגן יגיע נקי וללא חיידקים, וירוסים, עובש, בקטריות ופטריות. מנורת UV פועלת ברמות שונות בהתאם למה שאנו רוצים להשיג. השימוש במנורות אלו הוכח מדעית על ידי מעבדות שונות בעולם ביכולתם להרוג את הדי אן איי של סוגי החיידקים השונים. מנורת UV היא הפתרון היעיל לכך שהאוויר שאנו נושמים יגיע נקי וללא חיידקים.
מנורת UV מומלצת במיוחד לאנשים מבוגרים הנמצאים בקבוצת סיכון לחלות בקורונה, לתינוקות שמערכת החיסון שלהם רגישה, וכן לאנשים הסובלים מאלרגיות.

יתרונות השימוש בנורות UV:
כאמור, מנורות אולטרה סגול (UV) הן טכנולוגיה מתקדמת לטיפול באיכות האוויר. לשימוש במנורות UV ישנם יתרונות רבים: 

– איכות אוויר חוזר משובחת ונקייה מחיידקים. 

– מניעת הפצת מחלות ונגיפים שונים דרך מערכות המיזוג.

– חיסכון אנרגטי – זאת על ידי טיפול רציף בניקיון סוללות המיזוג, תוך שיפור ושימור מעבר החום שלהן ושמירה מפני הגדלת מפל-לחץ אויר דרכן (עקב לכלוך) והקטנת בעיית הלכלוך של סוללות הקירור.

 

שימושים במנורות ה- UV בתעשיית המיזוג:

  • יחידות טיפול אויר
  • מזגנים מפוצלים
  • יחידות אוורור
  • מערכות אוויר מאולץ
  • תעלות אוויר

 

חשוב מאוד לדאוג לטיהור וניקוי האוויר באמצעות מנורת UV וכך להפחית ולצמצם את הסיכון להידבקות בנגיף הקורונה או בזיהומים ומחלות אחרות. 

 

אנחנו בחברת א.ג שירותי הנדסה נשמח לספק ולהתקין עבורכם מנורות UV מתקדמות המאושרת ובטוחה לשימוש על ידי משרד הבריאות. אנו מתקינים מנורות UV במערכות מיזוג מרכזיות ומיני מרכזיות עבור לקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים, מוסדות, מרכזי קניות, בתי חולים, מעבדות, תעשיות ועוד.

בין אם מדובר במגורים ובין אם מדובר במקום העבודה, מנורות UV יובילו לשינוי ושיפור האוויר שבסביבתכם. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לגבי אספקה והתקנה של מנורת UV ואנו נענה לכם על כל שאלה.

אז איך אפשר לעזור לך?

השאירו פרטים למידע נוסף ותכף נדבר...

בואו נדבר עכשיו
היי נשמח לעזור!
היי😊
איך נוכל לעזור?